Realitná kancelária Reality Východ. Kontaktujte nás

Recenzie našich klientov

Vďaka dlhoročným skúsenostiam sme sa naučili ako pracovať a jednať s ľuďmi v našom obore aj mimo neho. Komunikácia je pre nás základom všetkého, preto vždy promptne odpovedáme a riešime všetky požiadavky klientov. Pozrite si niektoré z našich recenzií, ktoré nám zanechali naši klienti. Následne sa môžete vrátiť na naše hlavné stránky realitná kancelária Prešov a realitná kancelária Košice.

  • Hneď na prvom stretnutí pri obhliadke domu sme zistili, že málokomu môžme dôverovať v tomto svete realít a financií , tak ako pánovi Suchému. Poradil, odpovedal na naše otázky a bol tu pre nás doslova 24 hodín denne. Každé naše otázky a problémy riešil pohotovo a hneď a aj preto sme sa neobávali a mal plnú našu dôveru. Vďaka nemu máme teraz nový domov a sme za to veľmi vďačný.

  • Na základe vlastnej skúsenosti, radím túto realitnú kanceláriu a hlavne Pána Suchého medzi TOP reality na východnom Slovensku. Milý človek s ľudským prístup, ochotný promtne pomôcť vo všetkom. Je veľmi skúsený a vyzná sa vo svojom obore. Svojich klientov si váži a je naozaj férový. Ja môžem len a len odporučiť.

  • Ing. Kristína Tomčíková

    Zákazníčka (zobraziť recenziu)

    Na základe viac ako 3 ročnej spolupráce vysoko hodnotím profesionálny ale hlavne ľudský prístup p. Suchého , ktorý počas celého obdobia bez problémov riešil situácie okolo zverených nehnuteľností aj nad rámec svojich povinností .Ďakujem a odporúčam .

  • Na zaklade mojej osobnej skusenosti by som tuto realitnu kancelariu a osobitne pristup pana Suchého radil medzi TOP na vychodnom Slovensku. Velmi profesionalny a individualny pristup ku klientovi, ochota poradit a zodpovedat na kazdu otazku. ODPORUČAM!

Takéto služby ponúkneme aj Vám

Ku každému zákazníkovi pristupujeme osobitne a s úctou a čom hovoria aj naše recenzie. Ozvite sa nám ešte dnes a presvedčte sa sami. Sme dostupní aj teraz.