Realitná kancelária Reality Východ. Kontaktujte nás

Rodinný dom v centre Sabinova

49000

Exkluzívne ponúkame na predaj starší rodinný dom v Sabinove. Nehnuteľnosť je súčasťou dvojdomu a ponúkame na predaj zadnú časť domu, ktorá je orientovaná do záhrady. Dom sa nachádza vo veľmi vyhľadávanej štvrti Sabinova, Pod Švabľovkou, v slepej ulici, na 5,85 árovom rovinatom pozemku a je postavený z tehál. Je v pôvodnom stave s plastovými oknami v celom dome, orientácia juh/západ. V obývačke je plávajúca podlaha, v ostatných miestnostiach sú parkety. Úžitková plocha domu je 73 m2, má 2 izby, kuchyňu s jedálenským kútom a špajzom, kúpeľnu s toaletou. Je čiastočne podpivničený. V dome je elektrická energia, voda je mestská, ale aj z vlastnej studne, kanalizácia a plyn. Kúrenie je zabezpečené gamatkami, ale v dome sú aj 3 kachľové pece. Dve sú v izbách a jedna v kuchyni, na ktorej si môžete aj variť. Navyše je v obývačke aj elektrická kachľová pec. Strecha domu je plechová bez korózie, s novým náterom. V záhrade sú ovocné stromy a kry (slivka, jablone, orech, maliny, černice, hrozno). Na nehnuteľnosti neviaznu žiadne ťarchy.

Záver: Za takúto cenu už nekúpite v Sabinove ani 2 izbový byt. Tento dom pritom stačí len vypratať, vymaľovať a ponúkne Vám krásne a tiché bývanie.
Cena domu je znížená z 55.000€ na 49.000€. V cene je zahrnutý kompletný realitný a právny servis a všetky poplatky súvisiace s prevodom vlastníckych práv k tejto nehnuteľnosti.