Realitná kancelária Reality Východ. Kontaktujte nás
 • Ľubomír Suchý

  konateľ spoločnosti a realitný maklér

  Začiatky môjho podnikania siahajú do roku 1991. Od tej doby som vybudoval niekoľko úspešných spoločností, okrem iného aj prvú reštauráciu McDonald’s v Košiciach. Doterajšia práca s ľuďmi ma naučila úcte a profesionálnemu prístupu ku klientom, čo zúročujem aj vo svojej dnešnej profesii.

  V realitnej kancelárii Reality Východ pracujem aj ako realitný maklér a túto prácu beriem veľmi vážne a zodpovedne. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov, z ktorých sa vo väčšine prípadov stavajú moji dobrí známi. Pri predaji nehnuteľnosti využívam home-staging, profesionálne nafotenie nehnuteľnosti, ale taktiež zabezpečujem aj babysitting pri obhliadkach nehnuteľností a sťahovacie služby s našim zmluvným partnerom. Právny servis zabezpečujem prostredníctvom advokátov s autorizačnou knihou a poistením, so špecializáciou na realitné právo. Samozrejme, že máme advokátov v obidvoch krajských mestách Košice a Prešov, aby to naši klienti mali pohodlnejšie. S napredujúcou dobou pracujem obzvlášť na sociálnych sieťach a spolupracujem aj so špičkovým finančným odborníkom, ktorý Vám ušetrí čas, peniaze a poskytne komplexnú starostlivosť pri riešení hypotéky, úveru, poistenia, investovania a pod. Mojim cieľom je predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

  Každý predaj a spoluprácu s klientom beriem veľmi osobne a pre klientov pracujem doslova 7 dní v týždni. Ešte sa nestalo, aby som klientovi nezdvihol telefón kedykoľvek, keď ma potreboval. Keď potrebujete poradiť, alebo len prekonzultovať Váš problém s predajom Vašej nehnuteľnosti, zavolajte mi, rád Vám zadarmo poradím. Kedykoľvek. AJ TERAZ :)

  Realitná kancelária Prešov