SME TU PRE VÁS

7 DNÍ V TÝŽDNI

Ceny nehnuteľností v našej ponuke sú uvedené s províziou realitnej kancelárie

AKTUÁLNA PONUKA

ZREALIZOVANÉ PREDAJE A PRENÁJMY

© Všetky práva vyhradené, realityvychod.sk

Ľubomír Suchý, Realitný Maklér

NEHNUTEĽNOSTI
NA PREDAJ

- Vitajte

VoláM SA ĽUBOMÍR SUCHÝ A SOM VአREALITNÝ MAKLéR

Začiatky môjho podnikania siahajú do roku 1991, kde ma poctivá práca naučila profesionálnemu prístupu ku klientom, čo som zúročil v roku 1999 kedy som vybudoval prvú reštauráciu McDonald’s v Košiciach. Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Moja práca je už 5 rokov mojim koníčkom.

Pri predaji nehnuteľnosti viem zabezpečiť home-staging, profesionálne nafotenie objektu a taktiež aj babysitting pri obhliadke. S napredujúcou dobou pracujem obzvlášť na sociálnych sieťach, spolupracujem s profesionálnym finančným poradcom v oblasti hypoték a poistenia, ktorý spolupracuje so všetkými bankami na slovenskom trhu. Mojim cieľom je predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Cesta k úspešnému predaju nie je ľahká

TOTO SÚ MOJE špeciality

Online Marketing

Pracujeme na sociálnych sieťach, kde inzerujeme a komunikujeme s potencionálnymi záujemcami.

Chyby sÚ TABU

Neustále hľadíme na legislatívne zmeny

VÝHODNÝ PREDAJ

Vašu nehnuteľnosť sa budem snažiť predať za najvyššiu možnú cenu.

Dlhé roky praxe nenahradí žiadna kniha

Predávam nehnuteľnosti
na základe skúseností

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Súhrn najčastejšie kladených otázok

Žiaden problém, zameriavame sa na …….

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec mattis, pulvinar dapibus leo.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Referencie

ČO HOVORIA KLIENTI?

Podľa nás je to realitná kancelária s dobrým prehľadom o ponúkaných realitách s vysoko profesionálnym prístupom ku klientomTatiana S.-K
Košice
Na zaklade mojej osobnej skusenosti by som tuto realitnu kancelariu a osobitne pristup pana Suchého radil medzi TOP na vychodnom Slovensku. Velmi profesionalny a individualny pristup ku klientovi, ochota poradit a zodpovedat na kazdu otazku. ODPORUČAM!
Jozef K.
Košice
Chcem vyzdvihnúť úžasnú prácu ľudí z tejto agentúry. Úplne na jednotku! Či už z profesionálnej alebo osobnej/ľudskej stránky nemôžem napísať nič iné, keďže naša spolupráca bola fantastická a som veľmi veľmi vďačná za všetko.

Miriam K.-M
Košice
Som tu pre vás

STE PRIPRAVENÍ PREDAŤ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ?

© Všetky práva vyhradené, realityvychod.sk