Realitná kancelária Reality Východ. Kontaktujte nás

3 izbový byt v širšom centre Košíc, s nízkym nájomným

141000

https://www.youtube.com/watch?v=JX-bgZWAqOM

Exkluzívne ponúkame na predaj svetlý 3 izbový byt v lukratívnej lokalite širšieho centra mesta, na ulici Obrancov mieru, Košice – sever. Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome na 3.poschodí/zo 4, s novým výťahom, orientáciou na juh do tichého dvora plného zelene. Byt má rozlohu 76 m2, lodžiu a prešiel čiastočnou rekonštrukciou.

POPIS BYTU:

Úžitková plocha (výmera): 76 m2

Počet izieb: 3 samostatné izby

Poschodie: 3. poschodie / zo 4

Orientácia: juh

Lodžia: áno

Dispozícia: vstupná chodba pozdĺž celého bytu, 3 samostatné izby, kuchyňa, špajza, kúpeľňa s oknom, samostatné WC, vstavané skrine v chodbe

Vlastníctvo: osobné

Ťarchy: žiadne

TECHNICKÝ STAV BYTU:

Čiastočne zrekonštruovaný: plastové okná + sieťky proti hmyzu, zrekonštruovaná kúpeľna s oknom a samostatné WC, nové rozvody vody, plynu a elektriny, bezpečnostné vchodové dvere.

PRÍSLUŠENSTVO K BYTU:

Murovaná pivnica v suteréne.

MESAČNÉ NÁKLADY:

Mesačná zálohová platba len 141€ + energie. Platby do fondu opráv, na úhradu úveru na zateplenie, boli vyrovnané jednorázovo a preto je mesačná platba tak nízka.

STAV BYTOVÉHO DOMU:

Bytový dom je zrekonštruovaný a zateplený.

ZHRNUTIE:

Byt sa nachádza vo veľmi vyhľadávanej lokalite širšieho centra mesta, v tehlovom bytovom dome. V byte nie sú momentálne potrebné žiadne investície a byt je vhodný aj ako investícia – na prenájom. Parkovanie je možné na ulici aj vo dvore. V blízkosti je vynikajúca občianska vybavenosť – zastávka električiek, lekáreň, obchody, kaviarne, školy, škôlky, polícia. Byt je kúpou voľný. Cena je 141.000€. Pri reálnom záujme dohoda možná.