Realitná kancelária Reality Východ. Kontaktujte nás

Čiernobiela: moderná, nadčasová a vďačná farebná kombinácia

Táto kombinácia je pôvabne strohá, bezchybná, esteticky vysoko účinná a týmto všetkým jednoducho nesmrteľná a v interiérovom dizajne často využívaná. Ak sa necítite na použitie tejto odvážnej kombinácie na zabudovaných prvkoch, napríklad na podlahe, kuchynskej linke, obklade, skúste ju v interiéri použiť na textíliách, ktoré môžete kedykoľvek vymeniť. Možno vám pomôže týchto pár dôvodov, aby čiernobiele textílie skrášlili aj váš domov.


1.Čiernobiela kombinácia nepodlieha módnym trendom. Bola a stále bude v kurze. Je proste nadčasová a stále príťažlivá. Čierna a biela spolu v interiéri fungujú. Biela priestor otvára, čierna ho zase uzemňuje. Biela je čistá, jemná, elegantná a ide dohromady s akoukoľvek inou farbou. Čierna je vznešená, luxusná, dramatická a dá sa doplniť výraznými žiarivými farbami, napríklad žltou, oranžovou, tyrkysovou alebo červenou.
2.Vankúše, koberce, závesy v čiernobielej môžete kedykoľvek vymeniť za iné. Tak si ich vyskúšajte, ako by váš interiér s nimi vyzeral. Možno u vás doma ostanú už natrvalo.

3.Čierna s bielou majú schopnosť dobre zvýrazniť rôzne materiály a ich štruktúru. Napríklad drevený konferenčný stolík nebude pôsobiť tak príťažlivo na drevenej podlahe, ako na čiernobielom koberci.

4.Čiernobiela kombinácia tiež výborne zdôrazní a podčiarkne všetky ostatné farby vo všetkých ich odtieňoch, ktoré popri nich získajú úplne nový rozmer.

5.Stačí jej málo, aby čiernobiela na vankúši, či na poťahu kresla, povzniesla priestor alebo solitér na zaujímavý a atraktívny interiérový prvok.

article is a copy of article on pluska.sk

Podobné články